Vi som arbetar här

  • Studierektor
  • Jeremias Lind
  • 08-728 57 23
  • jeremias.lind@runo.se
  • Kurssekreterare/Studie- och yrkesvägledare
  • Hillevi Sundman
  • 08-7285720
  • hillevi.sundman@runo.se
  • Lokalvårdare/vaktmästare
  • José Morales
  • 08-54541733
  • jose.morales@runo.se
  • Undersköterskeutbildningen, vård och omsorg, psykologi
  • Kimia Pazoki
  • 08-54541732
  • kimia.pazoki@runo.se
  • Undersköterskeutbildning, vård & omsorg
  • Anna-Kari Kristiansson
  • 08-728 57 20
  • anna-kari.kristiansson@runo.se
  • Svenska och Engelska
  • Karin Härdin
  • karin.hardin@runo.se
  • Svenska, svenska som andraspråk
  • Maria Helgesson-Ljungholm
  • 08-7285729
  • maria.ljungholm@runo.se
  • Matematik, datorkunskap, naturkunskap
  • Peter Forsberg
  • 08-7285726
  • peter.forsberg@runo.se
  • Samhällskunskap
  • Farid Bonakdar
  • 08-54541731
  • farid.bonakdar@runo.se
  • Svenska som andraspråk, datorkunskap
  • Liv Sörenson
  • 08-7285725
  • liv.sorenson@runo.se
  • Crossmedia & design, foto
  • Anja Krokbäck
  • 08-7285722
  • anja.krokback@runo.se
  • Crossmedia & desig, Grafisk form & kommunikation-distans
  • Kristen Dean
  • 08-54541734
  • kristen.dean@runo.se
  • Kurator
  • Christina Haglund
  • christina.haglund@runo.se